La Junta

Composició i càrrec

Sebastià Portell — President
Pere Gomila — Vicepresident Illes
Teresa Pascual — Vicepresidenta País Valencià
Jordi Martín Lloret — Vicepresident Principat
Anna Pantinat — Secretària
Miquel Cabal — Tresorer
Carles Fabregat — Vocal Illes 
Laia Martinez i Lopez — Vocal Illes (fins febrer 2024)
Aina Riera Serra — Vocal Illes (cooptada febrer 2024)
Damià Rotger — Vocal Illes 
Manel Alonso i Català — Vocal País Valencià (cooptat abril 2023)
Carles Mulet — Vocal País Valencià
Lliris Picó — Vocal País Valencià
Mercé Viana — Vocal País Valencià
Maria Llopis Freixas — Vocal Principat (cooptada juny 2023)
Ricard Ruiz Garzón — Vocal Principat (cooptat abril-setembre 2023)
Mireia Sopena — Vocal Principat 


Per veure informació sobre els membres de la junta actual pots consultar aquesta pàgina. Si vols veure el llistat d'antigues juntes, clica aquí